Dyrektor Szkoły Podstawowej im Ks. Jana Bosko w Luboszycach zaprasza Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2020/2021 rozpoczną naukę w klasie pierwszej, na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 sierpnia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Luboszycach o godz. 16:00 (spotkanie bez dzieci). Przypominamy o obowiązku zdezynfekowania rąk przy wejściu oraz zakrycia ust i nosa.

Informacje dotyczące podziału dzieci do poszczególnych klas I dostępne są w sekretariacie PSP Luboszyce (dostępne również telefonicznie tel. 77 421-57-11 oraz 77 421-57-92)

ikona DOCZgłoszenie dziecka do szkoły zamieszkałego w obwodzie szkoły

ikona DOCZgłoszenie dziecka spoza obwodu szkoły

ikona DOCZgoda na przetwarzanie danych

ikona DOCZgoda na przetwarzanie wizerunku oraz deklraracja uczestnictwa w religi/etyce

 

Szanowni Rodzice

w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, informujemy o zmianach organizacyjnych dotyczących rekrutacji do Szkoły Podstawowej im.Ks Jana Bosko w Luboszycach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Łubniany. Zmiany dotyczą sposobu dostarczania do szkół dokumentacji.

Dokumenty rekrutacyjne można dostarczać w formie:

  • skanów,
  • fotografii,
  • informacji mailowej,
  • korespondencji na epuap,
  • papierowej (tradycyjnej). 

Dokumenty rekrutacyjne będą do pobrania ze strony internetowej szkoły http://www.pspluboszyce.pl/,

Dokumenty proszę dostarczać na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • (skany, fotografie)
  • na skrzynkę (skany, fotografie)
  • do szkolnej skrzynki pocztowej wyłącznie w godzinach pracy szkoły/przedszkola tj. od 800 - 1300 (papierowa dokumentacja)

Zalecamy zachowanie ostrożności i wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas wysyłania wiadomości zawierających dane osobowe a zwłaszcza dane wrażliwe. Rekomendujemy wysyłanie wiadomości w formie zaszyfrowanej.

Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

Szczegóły dotyczące rekrutacji, zasad i terminów znajdują się w zakładce Rekrutacja 2020/2021.

W przypadku pytań proszę się kontaktować dyrektorem szkoły w godzinach od 9.00 - 13.00 od poniedziałku do piątku.

Dokumenty do rejestracji dziecka do kl. I